Počelo je, počelo!

Autor: Jasminka Stošić, 8. 9. 2015.

Mislite li da bi neki učenici najradije prespavali ovogodišnji 7. dan rujna, uistinu se varate! Jer početak nove školske godine u PŠ Miljevci i ovaj put je bio „obojen“ samo pozitivnim emocijama: radošću zbog ponovnog susreta i uzbuđenjem naših malih prvoškolaca zbog polaska u prvi razred i njihova prvog velikog iskoraka iz sigurnosti svojih domova.

Za ugodno i poticajno ozračje već na samom početku pobrinule su se „djelatne snage“ naše miljevačke škole:

- Spremačica Tanja se pobrinula kako bi sve klupe i ostali školski inventar odisali čistoćom.

- Učiteljice Jasminka i Marina, uz veliku potporu učiteljice Slovačkog jezika, Maje Kanđera, prigodno su uredile školski prostor i porukama na vratima učionica iskazale dobrodošlicu i svoju radost zbog još jednog „novog početka“.

- Ravnateljica Lareta i pedagog Darko nisu nas „zaobišli“ ni ove godine pa su nam se i oni pridružili i doprinijeli važnosti i radosti ovog nama iznimnog trenutka.

(generacija prvašića 2015./2016. i učiteljica Jasminka Stošić)

- Svemu su posebnu notu dali i roditelji naših učenika jer su gotovo svi stigli u pratnji miljevačkih i dobrovićkih mališana kako bi s nama podijelili naše „uzburkane“osjećaje i učinili i ovaj početak ugodnijim, ali i svečanijim.

Nakon intoniranja hrvatske himne i obraćanja učiteljica, učenici su odradili i prve ovogodišnje radne aktivnosti, za početak ugodne i zabavne jer preostaje  još dosta vremena i za  „teže stvari“!

Uz male i simbolične poklončiće s prigodnim porukama koji su naše učenike dočekali  na njihovim radnim mjestima, čini se da je početak školske godine u miljevačkoj područnoj školi odrađen bez stresa, a nadamo se da će takav biti i njezin ostatak.

O svemu što uslijedi na vrijeme ćemo vas izvješćivati!

Do novih vijesti i ostalim učenicima i svim djelatnicima naše škole šaljemo pozdrave i lijepe želje za sretan početak i  što uspješniju školsku godinu!