Literarni i likovni natječaj

Autor: Eva Turza Mitrović, 16. 10. 2015.

I ove školske godine možete sudjelovati na likovnom i literarnom natječaju povodom Mjeseca hrvatske knjige.

Dragi učenici,

započeo je Mjesec hrvatske knjige čija je tema Međunarodna godina svjetlosti i tehnologija zasnovanih na svjetlu. Tom prigodom pozivamo vas na likovni i literarni natječaj čije su teme:

1. Ljepota je svjetlost u srcu (K. Gibran)
  2. Nema Sunca bez svjetlosti, ni čovjeka bez ljubavi (J.W. Goethe)
  3. Kad si sretan, i Sunce za tobom žuri (I.B. Mažuranić)

Svoje radove s naznačenim imenom, prezimenom i razredom predajte učitelji(ca)ma ili knjižničarki najkasnije do petka, 13. studenog 2015. kada ćemo izabrati i nagraditi najupečatljivije radove.

Veselimo se vašem trudu i zalaganju!