Rezultati likovnog i literarnog natječaja

Autor: Eva Turza Mitrović, 23. 11. 2015.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige u našoj se školi održao likovni i literarni natječaj. Teme su odražavale središnju temu Mjeseca hrvatske knjige: Međunarodna godina svjetlosti i tehnologija zasnovanih na svjetlu. U nastavku pročitajte tko je dobio nagrade.

Na našem natječaju sudjelovao je cijeli četvrti razred pod vodstvom učiteljice Kristine Pintarić. Njihovi su radovi bili likovni, a nagrađene su Ivana Habuš i Mateja Podolski.

Iz sedmog razreda sudjelovalo je dvoje učenika sa svojim literarnim radovima, a nagrađena je Veronika Brzica. Mentorica je Božica Filipović Veg.

Nagrađeni učenici dobili su zahvalnice, straničnike koje su izradili Mladi knjižničari, slatkiše, blokove i olovke. Četvrti razred primio je posebnu pohvalnicu, a učenici si se zasladili bombonima.

Svi radovi izloženi su ispred knjižnice tako da ih svi zainteresirani mogu vidjeti.