Večer ljubavi

Autor: Lareta Žubrinić, 16. 3. 2016.

Slavljenje ljubavi nije rezervirano samo za veljaču. Ovaj plemeniti osjećaj koji pokreće svijet, a posebno naše šestaše, zaslužuje svoju posebnu večer i u  vrijeme proljetnoga buđenja. Neka se probudi i ljubav!

Posebno svečanu priredbu održanu u školi  prošloga petka  pod nazivom Večer ljubavi proteklih su  mjesec dana marljivo i iz ljubavi za svoje goste  pripremali  učenici 6. razreda uz pomoć učiteljice hrvatskog jezika Božice Filipović Veg.

Svojim su brojnim gostima tijekom večeri poručili kako u današnjem užurbanom životu treba naći vremena za opuštanje i uživanje u smijehu, pjesmi i plesu pa su upravo za njih sastavili ovakav program kreiran od ljubavnih pjesama, plesova te romantičnih i vedrih glazbenih točaka.

Izdvojit ćemo neke od nastupa:

Večer je započela plesnom  koreografijom na pjesmu Čarolija

Učenici su  kazivali stihove najpoznatijih hrvatskih književnika,

ali i ljubavne pjesme koje su sami napisali.

Dvije suvremene, vesele i brze  koreografije  na pjesmu pod nazivom „Love me, love me“

i On the floor - na podu (doslovno!) razveselile su svakog u publici.

Večer ljubavi bila je prekrasan kolaž pjesme, plesa, recitacija i dobrih vibracija. Ponosni roditelji, ravnateljica, učitelji i djelatnici škole, vesela  i razdragana publika pozdravljala je svakog učenika i posebno toplo pljeskom i osmijehom nagrađivala njihov trud i nastupe.

Zadovoljni šestaši su im zahvalili na dolasku i podršci i te poručili:  Vidimo se na nekoj sljedećoj priredbi!

Učenici 6. razreda i učiteljica Božica zahvaljuju na pomoći oko organizacije večeri asistentici Kristini i domaru Ivici !

(Više fotografija s Večeri ljubavi pogledajte u Fotogledu)

„Sjetimo se čari djetinjstva i stvari u kojima se uživa iskreno i bez ružnih riječi.

- Sjetimo se što je druženje s prijateljima, a ne s računalima.

- Sjetimo se kako je lijepo čuti mamino i tatino „Volim te!“ ili „Bravo, dijete moje!“

- Sjetimo se pogleda i punog srca koje kuca u grlu kad gledamo uspjeh svoje djece.

- Sjetimo se vidjeti dobro u svakom čovjeku, a ne samo ono loše.

- Sjetimo se voljeti! „

« Kolovoz 2017 »