Osmaši radionicom obilježili Svjetski dan zdravlja

Autor: Darko Samardžić, 11. 4. 2016.

Svjetski dan zdravlja se obilježava 7. travnja svake godine. Naš osmi razred ga je odlučio kreativno obilježiti.

Ovaj dan se obilježava kako bi se izgradila svijest o određenoj temi koja je vezana za zdravlje čime bi se skrenula pažnja na prioritetna područja koje su briga Svjetske zdravstvene organizacije. Aktivnosti vezane za tu određenu temu, kao i sredstva potrebna za njih, ne smiju se odnositi samo na dan 7. travnja, već bi se o njima trebalo voditi računa tokom cijele godine.