"Bukvica" na Sajmu cvijeća

Autor: Dragana Dropulja, 29. 4. 2016.

I drugi puta sudionici smo Sajma cvijeća

Poznata talijanska poslovica nam govori kako „Jedan cvijet ne čini vijenac.“ A da je doista tako,  dokazali su članovi naše "Bukvice"   u subotu 23. travnja 2016. kada su sudjelovali na  Sajmu cvijeća u Slatini koji se održao u središnjem gradskom  parku. Marijan, Ana, Monika, Marta uz učiteljice Draganu i Mariju i ravnateljicu Laretu, predstavili su naše cvjetne sadnice.

Sve je bilo puno cvijeća i raznih proizvoda vezanih uz cvijeće. Na našem veselom i šarenom štandu postavili smo sobno cvijeće koje smo uzgajali tijekom godine (sanseverije, klorofite, žad i kalanhoe), ali i rukotvorine od reciklirane tkanine - prekrasne broševe i ogrlice.

Našu su školu predstavljali i "rascvjetani" učenici PŠ Miljevci koju su uz vodstvo svojih učiteljica Jasminke i Marine  zaradili veliki pljesak brojne publike igrokazom "Sajam cvijeća" koji je napisala učiteljica Jasminka Stošić.

Vrijeme nam je pogodovalo  pa nam je tako dolazilo mnogo ljudi i kupovalo  naše biljke koje smo  lijepo upakirali i svakom kupcu darovali i karticu s pozitivnom misli.

Monika Kojić, učenica 8.r.