Kreativna radionica na satu slovačkog jezika

Autor: Kanđera Maja, 20. 5. 2016.

Učenici izborne nastave slovačkog jezika pokazali su svoju kreativnost i izradili maštovite darove za našu prijateljsku školu iz Oščadnice (Republika Slovačka).

Da se na nastavi može puno toga naučiti, ali se pri tome i dobro zabaviti, znaju učenici izborne nastave slovačkog jezika. Da pokažu svojim slovačkim prijateljima iz Oščadnice da misle na njih, izradili su maštovite poklone.

Sve što je bilo potrebno za izradu lampiona koji mogu krasiti interijer, ali i vrtove i balkone u toplijim danima koji nam dolaze, većinom su našli kod kuće. Tako su na raspolaganju imali staklenke, salvete, konac, užad, tempere, pijesak, cvijeće i boje za stakla.

I uz malo mašte izradili vrlo kreativne lampione. Nadamo se da će u njima naši prijatelji uživati onoliko koliko smo mi uživali u izradbi :)