Radionica izrade prekrasnih zumbula

Autor: Dragana Dropulja, 23. 5. 2016.

Prošli tjedan smo imali radionice izrade prekrasnih zumbula od papira. Mladi zadrugari su izrađivali šarene zumbule koji nikad ne uvenu!

Prvo nam je došla bivša učenica škole Anamarija Poje, danas Grgić,  i pokazala kako se zumbuli izrađuju, a nakon toga smo imali radionice u kojima su mladi zadrugari vješto izradili još više zumbula. Naše vječne zumbule možete kupiti u ponedjeljak na Dan škole i njima ukrasiti svoj dom  kako smo i mi prostore naše škole.