Dan škole- videokonferencija i svečana sjednica Učiteljskog vijeća

Autor: Lareta Žubrinić, 2. 6. 2016.

Ovogodišnji Dan škole  proslavili smo brojnim aktivnostima u četverodnevnom programu.

Ususret rođendanu Vladimira Nazora, 25. svibnja 2016. godine održala se svečana sjednica Učiteljskog vijeća na kojoj je  ravnateljica škole Lareta Žubrinić prezentacijom podsjetila  nazočne na sve važne događaje koji su obilježili  proteklu školsku godinu.

Na sjednici je ravnateljica preuzela i zahvalila na  donaciji  za učenike škole od strane dugogodišnjih poslovnih partnera Zagrebačke banke d.d. i predstavnika poslovnice u Slatini gospodina Senada Novaka i Marije Koić.

Na kraju sjednice uručene su zahvalnice učiteljima-mentorima za uspješnu pripremu učenika za županijska natjecanja i promidžbu škole u ovoj  školskoj godini, a dodijeljena su i priznanja učiteljima i djelatnicima za 5, 10 i 20 godina predanog  rada u školi.

Mentori:

Đora Đorđević
Slaven Mađarić
Marinko Nekić
Marija Majer
Martina Grundler Hrala
Ivana Škrobo
Božica Filipović Veg
Jasmina Fijala

Jubilarci:

Đora Đorđević za 20 godina
Ivanka Sirovica za 20 godina

Marinko Nekić za 10 godina

Ivana Škrobo za 5 godina
Božica Filipović Veg za 5 godina
Jasmina Fijala  za 5  godina
Kristina Pintarić za 5 godina
Vladimir Bićanić za 5 godina

Prije početka sjednice održana je i mala videokonferencija putem Skypa s istoimenim školama u Čepinu i Trenkovu kada su ukratko razmijenjena iskustva u radu na raznim školskim projektima, a osobito na projektu obilježavanja 140 godina od rođenja Vladimira Nazora.

Izvor: Željko Felbar, Marinianis TV

« Ožujak 2017 »