Fotonatjecanje za učenike iz škola s nastavom slovačkog jezika

Autor: Kanđera Maja, 7. 6. 2016.

Lea Dorčak, učenica 8. razreda, osvojila je 3.      mjesto u kategoriji "Eksperiment" s fotografijom    "Prvomájový oheň" ("Prvomajska vatra").

Čestitamo!       smiley

Već drugu godinu za redom učenici izborne nastave slovačkog jezika sudjeluju u Natjecanju fotografije i kratkog filma koje raspisuje Sveučilište Mateja Bela iz Banské Bystrice (Republika Slovačka).

Prošle je godine nagradu u kategoriji

"Čovjek u trenutku"

zasluženo uzela naša Elena Koleno

s fotografijom "V behu" ("U trku").

Ove godine je naša učenica Lea Dorčak osvojila osvojila 3.mjesto u kategoriji "Eksperiment" s fotografijom "Prvomájový oheň" ("Prvomajska vatra").

Lea će se zajedno s ostalim pobjednicima iz Europe i Hrvatske družiti u Banskoj Bystrici od 27.6. do 30.6. na raznim radionicama i izletima, a za svoj će trud biti i nagrađena. Od srca čestitamo i veselimo se sljedećoj godini!

Program boravka u Slovačkoj nalazi se u prilogu.

Priloženi dokumenti:
POBYT_VITAZOV-fotografia_a_film-2016.doc (35.00 KB)