Jesenski pano

Autor: Lareta Žubrinić, 30. 9. 2016.

Prvašići matične škole sa učiteljicom Draganom uredili pano u jesenskom koloritu. Zavirite i vi  u njihovu učionicu!

Prvašići su vrijedno iskoristili lijep i  sunčan jesenski dan kako bi nakon sata glazbene kulture, poneseni veselom melodijom,  po školskom parku prikupili  otpalo lišće i pri tome uočavali prirodne promjene  u svom bližem okolišu.

Po povratku u učionicu sa svojom su učiteljicom  mali kreativci vješto  izradili i ptičice  od papira te ih, zajedno sa prikupljenim lišćem, postavili na stablo. Ptičice sada budnim okom prate slušaju li prvaši svoju učiteljicu!