Solidarnost na djelu u Miljevcima

Autor: Elena Koleno, 16. 10. 2016.

I ove godine učenici naše škole koji žive u  Miljevcima  volontiraju u 44. sabirnoj akciji Crvenog križa "Solidarnost na djelu" skupljajući humanitarnu pomoć u hrani i novcu (kupnjom bonova u vrijednosti 5 kuna)

Dana 16. listopada  2016. godine, uz vodstvo vjeroučitelja i voditelja INA Crveni križ Đore Đorđevića učenici škole Ivan Kolembus, Zlatko Erdec, Mate Dorčak, Elena Koleno i Renato Lukaček iz Miljevaca su uz pomoć gospodina Steve Tereka i njegovog traktora (i prikolice!) volontirali u humanitarnoj akciji  SOLIDARNOST NA DJELU.

Ove godine obišli su samo Miljevce jer je počela kišica kad su kretali prema Breziku. Žitelji Miljevaca su i ove godine pokazali svoje veliko heart i pomogli onima kojima je pomoć stvarno potrebna. Sakupili smo krumpir, luk, zimnicu, jabuke i razne druge namirnice.

Na kraju su naši volonteri sve istovarili u područnoj miljevačkoj školi gdje će skupljene namirnice preuzeti Crveni križ iz Slatine.

Hvala svima!!yes

Izvor: Elena Koleno, učenica 7. razreda