I dečki vole jabuke

Autor: Marija Peček, 21. 10. 2016.

I učenici 4. razreda pridružili su se obilježavanju Dana jabuka, i to ne samo jedenjem uštipaka!

Sat razrednika prošao je poučno čitajući knjige iz naše knjižnice - "Bolje jabuka nego ljutnja"  i "Kakvu jabuku jedemo".

Na satu hrvatskog jezika, četvrtaši su napravili plakat na kojem možete pročitati monolog jedne jabuke.

Na satu likovne kulture riješili su likovni problem kompozicija - rekompozicija. Ukoliko Vas zanimaju uradci, dodjite u naš razred i pogledajte ih.

Za sve detalje molimo, upitajte  dječake 4. razreda! Hvala!