Predškolci krenuli u malu školu

Autor: Ines Puškarić, 26. 10. 2016.

U ponedjeljak, 17. listopada u školu su stigli i budući prvašići, sada predškolci.

Nakon uvodnih riječi ravnateljice, pedagoga i načelnika općine Nova Bukovica, odgojiteljica Ines Puškarić je roditelje upoznala s planom i programom predškole te materijalom potrebnim za rad.

Već prvi dan djeca su imala priliku upoznati svoju učiteljicu te se upoznati međusobno kroz različite igre.

Tako će se naši dragi predškolci svakog ponedjeljka, utorka i srijede kroz igru, pjesmu, ples, crtanje i pisanje pripremati za školu, ali i redovito učiti o ponašanju u školi i izvan nje.

Uz pjesmu, ples i veseo i razigran duh, veliki pozdrav svima šalju predškolci!