Objavljen vremenik i opće upute za provedbu natjecanja i smotri u 2017. godini

Autor: Lareta Žubrinić, 6. 11. 2016.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavila je vremenik i opće upute za provedbu natjecanje i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2017. godini.

Vremenik održavanja školskih, županijskih i državnih razina natjecanja i smotri dostupan je ovdje, a opće upute za provedbu natjecanja i smotre mogu se potražiti ovdje.

Upute za organizaciju i provođenje pojedinih natjecanja i smotri objavit će se u Katalogu natjecanja i smotri koji možete  pronaći ovdje.

Provođenje natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koordinira Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji sa strukovnim društvima i udrugama. Agencija za odgoj i obrazovanje odlučuje o kategorijama natjecanja i smotri uz prethodnu suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.