Odluka o prijemu u radni odnos- tajništvo

Autor: Lareta Žubrinić, 25. 11. 2016.

Odluka je u nastavku vijesti

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA

NOVA BUKOVICA

KLASA: 602-01/16-01-188

URBROJ:2189-25-01-16-01

Nova Bukovica, 25.11.2016.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10- ispr., 90/11., 5/12, 16/12 , 86/12., 126/12., 94/13. i 152/14. ), ravnateljica Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica, Lareta Žubrinić, Zagrebačka 28, 33518 Nova Bukovica (u daljem tekstu: poslodavac) na temelju raspisanog natječaja i prethodne suglasnosti Školskog odbora donosi

ODLUKU

o prijemu u radni odnos

Na radno mjesto tajnika/ice Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica  prima se Silvija Fuljek, diplomirana pravnica,  Josipa bana Jelačića 6, 33518 Nova Bukovica, na određeno, nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno, zamjena za rodiljni  dopust, do povratka odsutne djelatnice na rad.

Obrazloženje

Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica raspisala je natječaj za prijem u radni odnos tajnika/ice Škole, na određeno nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno, zamjena za rodiljni  dopust - do povratka na rad odsutne djelatnice, a koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Internetskim stranicama Škole te Oglasnoj ploči Škole, dana 10.studenog 2016. godine.

Na radno mjesto tajnice Škole primljena je na  određeno nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno, zamjena za rodiljni  dopust, Silvija Fuljek, diplomirana pravnica,  koja prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o djelokrugu rada tajnika te administrativno-pomoćnim i tehničkim poslovima u osnovnoj školi ( NN br. 40/14.), ispunjava sve uvjete natječaja, te je ravnateljica škole uz prethodnu suglasnost Školskog odbora donijela predmetnu Odluku o prijemu u radni odnos.

DOSTAVITI:

Svim kandidatima prijavljenim na natječaj putem web stranica škole
Dosje zaposlenika
Pismohrana, ovdje