e-škole učitelji - upoznajte e-Laboratorij!

Autor: Lareta Žubrinić, 6. 12. 2016.

e-Laboratorij je dio CARNetovog  portala gdje možete saznati sve informacije o alatima, sustavima te aplikacijama koje možete  koristiti u području e-učenja

e-Laboratorij se bavi istraživanjem, testiranjem i selekcijom dostupnih digitalnih alata za korištenje u nastavi i drugim procesima koji se odvijaju u školi (izvannastavne aktivnosti, stručno usavršavanje nastavnika, neki aspekti poslovanja škole itd.).

Alati na e-Laboratoriju su podijeljeni po kategorijama kao npr.:

Alati u multimediji,

Alati za komunikaciju i kolaboraciju,

Za izradu digitalnih  sadržaja,

Interaktivni sadržaji

uz mnoštvo drugih zanimljivih i korisnih kategorija.

Uz sve objavljene recenzirane alate sa pregledom funkcionalnosti, sa kratkim uputama i namjenom alata, za pojedine alate i detaljne upute za rad svaki korisnik ovog portala može i predložiti svoj alat kojeg koristi svakodnevno i smatra da bi uvelike bio koristan. Koristeći obrazac niže na stranici ili kroz navigaciju klikom na "Predloži alat" jednostavno i brzo prijavite alat za objavu na e-Laboratoriju.

Poveznica na e-Laboratorij nalazi se  i u drugom redu kartica iznad naslovne fotografije mrežne stranice naše škole.

« Srpanj 2017 »