JAVNI NATJEČAJ za davanje u najam/zakup školske imovine

Autor: Silvija Fuljek, 7. 12. 2016.

Na temelju točke 4. i 6. Odluke o uvjetima i načinu korištenja imovine školskih ustanova čiji je osnivač Virovitičko–podravska županija u poslovne svrhe (Sl. glasnik VPŽ br.7/10., 2/12. i 7A/12. ) i članka 90. Statuta Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica, Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica  objavljuje JAVNI NATJEČAJ za davanje u najam/zakup školske imovine

VIROVITIČKO–PODRAVSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA NOVA BUKOVICA

KLASA: 370-02/16-01/01

URBROJ: 2189-25-01-16-01

Nova Bukovica, 7. prosinca 2016.

JAVNI NATJEČAJ

za davanje u najam/zakup školske imovine

Objavljuje se javni natječaj za davanje u najam školske imovine i to:

-zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica i to dio kč. br. 46 i 46, oranice, površine 76 54 m2., k.o. Miljevci, Miljevci.

Zemljište se daje u zakup za vegetativno razdoblje 2017. godine.
Zakup traje od potpisivanja ovoga ugovora pa do skidanja ovogodišnjeg usjeva.
Zakupnina iznosi 450,00 kuna.

-zakup poljoprivrednog zemljišta i to kč. br. 1071, 1073/1 i 1073/2, oranice, površine 2 26 76 m2 k.o. Miljevci, Miljevci

Zemljište se daje u zakup za vegetativno razdoblje 2017. godine.
Zakup traje od potpisivanja ovoga ugovora pa do skidanja ovogodišnjeg usjeva.
Zakupnina iznosi 1.300,00 kuna.

II

Pravo sudjelovanja na natječaju imaju fizičke osobe državljani Republike Hrvatske i pravne osobe čije je sjedište registrirano na području Republike Hrvatske.

Natječaj će se provesti prikupljanjem pisanih ponuda.

Ponudu na natječaj treba dostaviti Povjerenstvu za provođenje javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta na adresu Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica, Zagrebačka 28, 33518 Nova Bukovica, u roku od osam (8) dana od objave natječaja.

Uz ponudu treba priložiti:

presliku domovnice (za fizičke osobe)
presliku izvatka iz sudskog registra (za pravne osobe).

Nepotpune ponude neće se uzeti u razmatranje.

IV

Otvaranje ponuda održat će se 2 dana od  isteka roka natječaja od  8 dana tj. 19 prosinca u 14:00 sati.

Odluku o izboru najpovoljnije ponude Povjerenstvo će donijeti u roku od 15 dana nakon otvaranje ponude.

Kriterij za odabir najpovoljnije ponude koje ispunjavaju uvjete natječaja je najviše ponuđena cijena.

V

Sve dodatne informacije zainteresirani mogu dobiti u OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica, Zagrebačka 28, 33518 Nova Bukovica ili na telefon 033/564-018, 400-397, svakog radnog dana od 10:00 do  13:00 sati.

Ravnateljica:                                                                                                _____________________

Lareta Žubrinić,prof.