Božićni keksi zlatnih ručica

Autor: Marija Peček, 19. 12. 2016.

Srećom vagani, ljubavlju umiješani, radošću pečeni!  Vama u slast!

Učenici matične škole od 1. do 4. razreda sa svojim učiteljicama radosno su izrađivali božićne kekse.

Zlatne ručice naših učenika vješto su izrađivale kekse raznih oblika. Mijesili su tijesto, slagali keksiće, ukrašavali ih.

Iako se zamamni miris keksa širio našom kuhinjom, učenici su odlučili da će odoljeti ovom slatkom izazovu i svoje ukrašene i upakirane kekse prodavati u utorak na božićnom sajmu prilikom predstave i time dati svoj doprinos Učeničkoj zadruzi "Bukvica".

Dođite na predstavu i kupnjom kolača podržite naš rad i ujedno zasladite svoj Božić!

Veselimo se susretu!