e-Škola - prva faza edukacije za e-učitelje

Autor: Lareta Žubrinić, 5. 1. 2017.

Učitelji naše škole zajedno s kolegama iz OŠ Eugena Kumičića Slatina u proteklom polugodištu redovito su sudjelovali u edukacijama za e-Škole učitelje koje se održavaju putem Centralnog sustava za upravljanje edukacijama (CSUED), a zajedničke radionice pohađaju u slatinskoj školi.

Do sada je već održano nekoliko radionica:

E-učitelj - suvremena nastava uz pomoć tehnologije, Office 365, Primjena interaktivnih mjernih uređaja u nastavi, Videokonferencije u nastavi, Korištenje alata za izradu digitalnih obrazovnih sadržaja

i webinara: Iskustva iz Finske - Osnaživanje učenika za održivu budućnost kroz smisleno učenje, Problemska nastava fizike s konkretnim primjerima iz prakse, Intelektualno vlasništvo na internetu i Sigurnost na internetu.

Za sve polaznike su osigurani digitalni i tiskani priručnici kao i  uvjerenja o završenim radionicama.

Ove edukacije  dio su projektnih aktivnosti u pilot projektu e-Škole, a održavaju se u suradnji CARNeta i Otvorenog učilišta Algebra.

Izvor: Foto: Slaven Mađarić, Darko Samardžić, Lareta Žubrinić, Domagoj Lisjak (Algebra)
Priloženi dokumenti:
EdukacijaFAQ.pdf (402.68 KB)