Natječaj - radno mjesto

Autor: Silvija Fuljek, 10. 1. 2017.

U nastavku je tekst natječaja za radno mjesto učitelja/ice matematike na određeno puno radno vrijeme

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA

ZAGREBAČKA 28, 33518 NOVA BUKOVICA

skola@os-vnazora-novabukovica.skole.hr

www.os-vnazora-novabukovica.skole.hr

KLASA: 112-04/17-01-01

URBROJ: 2189-25-01-17-01

U Novoj Bukovici, 10.01.2017. god.

Na temelju članka 107. st. 1.-3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“,broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12.,

94/13., 152/14 ) Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica raspisuje

za popunu radnog mjesta:

UČITELJ/ICA MATEMATIKE - 1 izvršitelj (m/ž), na određeno puno radno vrijeme, zamjena za porodiljni dopust (radni odnos traje do povratka na rad odsutne djelatnice).

Uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, osoba kojazasniva radni odnos u školskoj ustanovi mora ispunjavati i uvjete propisane člankom 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „Narodne novine“, broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14.) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu („Narodne novine“, broj: 47/96, 56/01).

Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti:

1. Životopis

2. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi – original ili preslika

3. Presliku domovnice ( preslika ili elektronički ispis putem sustava e-Građani)

4. Uvjerenje o nekažnjavanju u smislu čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od šest mjeseci)

5. Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje koju Zavod izdaje na šalterima Područnih službi/ureda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola prema članku 13. st.2. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“, broj: 82/08).

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. U tom slučaju uz prijavu je potrebno priložiti potvrde o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, dokaz o načinu prestanka prethodnog radnog odnosa i dokaz o nezaposlenosti.

Preslike tražene dokumentacije ne moraju biti ovjerene, a osobe su prije sklapanja ugovora o radu dužne dati na uvid originalne dokumente.

U prijavi je potrebno navesti e-mail adresu radi kontakta i slanja obavijesti o rezultatima natječaja. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem elektroničke pošte i službene internet stranice škole www.os-vnazora-nova bukovica.skole.hr

Prijave s traženom dokumentacijom podnose se u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mrežnojstranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica, osobno ili putem pošte na adresu:

Zagrebačka 28

33518 Nova Bukovica - sa naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Natječaj vrijedi od  10.01.2017. godine ( utorak )

RAVNATELJICA:

Lareta Žubrinić prof.