Ljubav je u zraku...

Autor: Lareta Žubrinić, 13. 2. 2017.

...na hodnicima škole, po prozorima učionica, u srcima učenika heartlaugh

Ne postoji veći i ljepši dokaz ljubavi nego darujući nekom metaforički svoje srce, ali i plišano ili papirnato! Tako dajemo drugoj osobi do znanja kako je upravo ona razlog naše sreće.

Još je u Antici postojalo vjerovanje kako je srce skladište svih emocija, te se otada srce povezuje s osjećajem ljubavi.

No, srce nas na kraju krajeva održava na životu, a što bi bio život bez srca, odnosno bez ljubavi? U svakom slučaju, bez srca naša škola ne bi bila ovako lijepa!

Sve Vas vole i šalju vam svoja srca predškolci, učenici razredne nastave i njihove učiteljice!

Izvor: Lidija Medved, učiteljica 3. r. (tekst), Marija Peček, učiteljica 4.r. i Dragana Matić, učiteljica 1.r. (foto)