Roditeljski sastanak - poziv

Autor: Lareta Žubrinić, 17. 2. 2017.

Poštovani roditelji, pozivamo Vas na zajednički sastanak namijenjen roditeljima učenika razredne nastave (1. do 4. razreda) matične i područne škole! Više u nastavku vijesti.

Zajednički roditeljski sastanak za roditelje učenika od 1. do 4. razreda održat će se u velikoj učionici škole u ponedjeljak 20. veljače 2017.  s početkom u 16 i 30.

Na početku sastanka  gostovat će  doktorica dentalne medicine Mateja Fric kako bi Vas upoznala s novootvorenom ambulantom dentalne medicine u Novoj Bukovici.

Nakon toga, učiteljice će prezentirati pristigle ponude za jednodnevni izlet u Đurđevac planiran za svibanj 2017., te će roditelji većinom glasova moći odabrati najprikladniju ponudu.

Poslije zajedničkog dijela sastanka, svi će roditelji biti pozvani na pojedinačne roditeljske sastanke radi uvida u uspjeh (učenje i vladanje)  svojega djeteta.