Naši učenici predstavljaju Školu na županijskim natjecanjima

Autor: Lareta Žubrinić, 5. 3. 2017.

Nakon provedenih školskih razina natjecanja, naši su učenici krenuli i na županijsku razinu. Do sada je već obavljeno nekoliko natjecanja.

Na vjeronaučnom natjecanju u Slatini predstavljali su nas Ana Takač, Ana Podboj, Dorotea Dolovski i  Mladen Banović s mentorom Đorom Đorđevićem.

(foto: OŠ Josipa Kozarca Slatina)

Na matematici se u OŠ Mikleuš po prvi puta natjecala Mia Orlić, učenica 5. razreda i u velikoj i jakoj konkurenciji zauzela 6. mjesto. Mentor je učitelj Marko Škrobo.

Na Lidranu smo se prvi puta predstavili s našim školskim listom "Cvrčak", Marta Juršik, učenica 8. razreda glavna je urednica lista, a voditeljica Novinarske skupine je učiteljica Božica Filipović Veg.

(foto: OŠ Suhopolje)

U sljedećem razdoblju naše učenike očekuje i županijsko natjecanje

iz biologije (David Dujak, Anamarija Bilavčić, Lucija Podolski,  mentorica Marija Majer),

povijesti (David Dujak, mentorica Martina Grundler Hrala) i

natjecanje iz Crvenog križa (Patricija Križetić, Mislav Juršik, Iris Penov, Marta Juršik, Lucija Podolski i Leona Kordi, mentor Đora Đorđević).

Hvala svim učenicima i mentorima na trudu, a ostalima sretno