Naši učenici na županijskom natjecanju iz povijesti i biologije

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 3. 2017.

Anamarija, David i Lucija predstavljali našu školu na županijskom natjecanju iz biologije, a David je sudjelovao i na povijesti

Jučer su se u OŠ Gradina natjecali ponajbolji osnovnoškolci Virovitičko-podravske županije u poznavanju biologije.

Našu školu uspješno su predstavljali  učenici 7. razreda David Dujak i Anamarija Bilavčić te učenica 8. razreda Lucija Podolski. S njima je  u pratnji bila i njihova mentorica učiteljica biologije Marija Majer.

Prošloga je ponedjeljka u OŠ Ivane Brlić Mažuranić u Virovitici David Dujak pokazao izvrsno znanje i iz povijesti, a za to ga je pripremala mentorica Martina Grundler Hrala, učiteljica povijesti.

Čestitamo učenicima i mentoricama na njihovom uspjehu i zahvaljujemo na uloženom trudu!