Stručno savjetovanje s IKT stručnjakom

Autor: Lareta Žubrinić, 24. 4. 2017.

U sklopu projekta e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt) za učitelje održano savjetovanje s IKT stručnjakom

Stručno savjetovanje s IKT stručnjakom održalo se u petak 21. travnja s početkom u 12 h.  Prvo je u nizu i naslanja se na program edukacije koji učitelji već pohađaju u sklopu CSUED-a budući da naš rad s tehnologijom u nastavi  tek kreće i naše iskustvo nije veliko.

Na savjetovanju su nazočili  nastavnici koji će primjenjivati tehnologiju u nastavi,  a imaju nekih nedoumica ili pitanja o samoj primjeni tehnologije u izvedbi nastave.

Naša savjetnica bila je Tea Pavičić Zajec, učiteljica razredne nastave u varaždinskoj osnovnoj školi koja ima puno iskustva u radu s tehnologijom u nastavi. Demonstrirala nam je dodatne alate, stranice, poveznice, aplikacije koje su se pokazali kvalitetnima i praktičnima te nam je dala dodatne ideje o njihovoj primjeni u nastavi.

Ovo savjetovanje je  prilika nastavnicima svih profila da sa stručnjacima koji imaju bogato iskustvo primjene tehnologije u nastavi razmjene iskustva te nauče nešto novo.

Korisne poveznice:

« Lipanj 2017 »