Predškolci u zubnoj ambulanti

Autor: Ines Puškarić, 28. 4. 2017.

U sklopu teme Zdravi zubi, polaznici programa male škole su u srijedu, 26. travnja posjetili novootvorenu zubnu ambulantu u Novoj Bukovici.

Na vratima ambulante po dolasku malih posjetitelja srdačno su ih dočekale doktorica dentalne medicine Mateja Firc i medicinska sestra Aneta Služek.

Odmah na početku doktorica Mateja djecu je upoznala s prostorom svoje ambulante te pokazala aparate i pomagala koje koristi u svom radu.

Djeca su poslušala par dobrih savjeta kako pravilno četkati zube i koliko puta dnevno je to potrebno raditi.

Na kraju je ova posjeta budućih prvašića bukovačkoj ambulanti za uspomenu zabilježena jednom zajedničkom fotografijom.

Aktivnosti vezene uz ovotjednu temu Zdravi zubi