Biciklom sigurno i vješto u prometu

Autor: Administrator , 3. 5. 2017.

Učenici škole pokazali znanje i vještinu vožnje bicikom na županijskom natjecanju "Sigurno u prometu"

Domaćin ovoga natjecanja bila je Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, a organizatori su bili MUP, HAK i Autoklub. Nastupilo je više od 40 učenika iz 11 osnovnih škola Virovitičko-podravske županije.

Svaku je ekipu predstavljala ekipa od dvije djevojčice i dva dječaka, a samo se natjecanje sastojalo od teorijskog (pisanje testa na računalima)  i praktičnog dijela (vožnja biciklom uz razne prepreke).

Našu školu uspješno je predstavljalo troje učenika (nažalost, bez bolesnog Josipa Bukovca): Ivana Habuš i Ivan Vuković iz 5. razreda te Dorotea Dolovski iz 6. razreda. Čestitamo im  na uspješnom nastupu!