Obavijesti za ponedjeljak

Autor: Administrator , 6. 5. 2017.

U ponedjeljak 8.svibnja 2017. održat će se nekoliko aktivnosti prema planiranom kurikulumu Škole. U nastavku slijedi više obavijesti.

Jednodnevni izlet učenika razredne nastave u Đurđevac: učenici toga dana trebaju u organizaciji roditelja i uz pratnju roditelja doći prije 8.00 h u dvorište škole u Novoj Bukovici odakle ćemo kretati na put agencijskim autobusom. Na isti način, potrebno je prihvatiti djecu i po povratku s putovanja. O točnom terminu povratka obavijestit ćemo Vas neposredno prije dolaska SMS porukom ili pozivom na Vaš broj mobitela.

Uz  uobičajene potrepštine, učenici mogu sa sobom ponijeti i osobne stvari veće vrijednosti (mobitel, fotoaparat i sl), ali uz osobnu odgovornost  za njihovo čuvanje i korištenje.

Šetnja učenika predmetne nastave do Područne škole u Miljevcima (Svjetski dan tjelesne aktivnosti): učenici u školu dolaze redovnom linijom te će se održati prva tri sata nastave prema rasporedu. Nakon užine, uputit ćemo se pješice u PŠ Miljevci. Planirano vrijeme šetnje je sat vremena. Nakon sportskih aktivnosti i odmora, osiguran je prijevoz kućama učenika koji nisu iz Miljevaca. Obući sportsku odjeću i obuću, ponijeti vode!

Ukoliko vrijeme bude loše, šetnja se odgađa do daljnjeg.

Na manifestaciju "Život i djelo bl. Ivana Merza" koja će se održati u OŠ Eugena Kumičića Slatina od 10 do 12 sati odabrani učenici će ići u pratnji ravnateljice, prijevoz osiguran.

« Svibanj 2017 »