Završna svečanost predškolaca

Autor: Ines Puškarić, 1. 6. 2017.

Jučer, 31. svibnja 2017. polaznici predškole su održali svoju završnu svečanost i na taj način se oprostili od svoje tete Ines Puškarić.

Nakon uspješno završenog predškolskog programa od 250 sati u 2016./2017. školskoj godini, brojnih aktivnosti, obilazaka nekoliko ustanova i sudjelovanja na raznim školskim aktivnostima, došlo je vrijeme da maleni predškolci zatvore jednu životnu stranicu, ali isto tako otvore novu.

Na završnoj svečanosti su nazočili i njihovi roditelji, načelnik Općine Nova Bukovica Tomislav Bračun sa suradnicima, pedagog Darko Samardžić i ravnateljica škole Lareta Žubrinić.

Načelnik je pozdravio sve prisutne, posebno malene predškolce, buduće prvašiće te im zaželio sreću i u daljnjem radu i obrazovanju.

Općina Nova Bukovica i ove je godine djecu darivala majicama humanitarnog karaktera i olovkama.

Djeca su za svoje roditelje, bake, djedove, braću i sestre pjevala, plesala, recitirala…

Ravnateljica Lareta Žubrinić i pedagog Darko Samardžić su pozdravili buduće prvašiće kao i sve goste te roditelje obavijestili o upisima u prvi razred.

Budući da su svi polaznici predškole uspješno savladali sve programe u predškoli, dobili su potvrdu o uspješnom završetku predškole, a ona djeca koja su tijekom školske godine bila posebno vrijedna, dobila su priznanja i male poklončiće za svoje uspjehe u crtanju, pisanju i vladanju.

Čestitamo predškolcima i želimo puno uspjeha i u daljnjem radu!

SRETNO!

« Kolovoz 2017 »