Dan škole - sportski susreti

Autor: Marija Peček, 8. 6. 2017.

Dan škole proslavili smo različitim sportskim aktivnostima u kojima su sudjelovali učenici razredne i predmetne nastave, učitelji i roditelji naših učenika

Učenici razredne nastave odmjerili su svoje snage u zanimljivim igrama koje je pripremila učiteljica Marija Peček. Natjecanje je bilo napeto i prošlo je u fair-playu, a rezultati su sljedeći:

Igra Graničar

1. razred protiv 2. razreda   -  pobjednik 2. razred!!​        između 3. i 4. razreda pobijedio 4. razred!! yes

U štafetnoj igri  „Zlatni obruč“ . nakon poskoka, čučnjeva, zobilaženja prepreka zadatak je učeniku bio provući se kroz obruč.

Između 3. i 4. razreda -  pobijedio 3. razred!

Između 1. i 2. razreda pobijedio 2.razred! wink

Štafetna igra „Vodeni skok“ u kojoj su učenici preskočili prepreku, izveli čučanj ispod prečke, poskocima prešli obruče i u predviđenu čašu izlili nakoliko kapi vode koja ima je ostala u posudi koju su čuvali u ruci od samog početka igre.

Prvo mjesto osvojio 4.razred,

drugo mjesto 3. razred

treće mjesto 2. razred!

Nogomet  1. i 4. protiv 2.i 3. je završio pobjedom  ekipe iz 1. i 4. razreda.laugh

Bilo je i drugih zabavnih igara!

Učenici viših razreda sa svojim su se učiteljima natjecali u odbojci i nogometu. Bilo je jako napeto i zanimljivo!! Pogledajte fotke!

Na kraju sportskih natjecanja, ravnateljica je svim razredima podijelila pohvalnice za fair-play i sportski duh!

Više u Fotogledu!

Izvor: Foto: Marko Škrobo, učitelj matematike