Čarobna šuma na Cvjetnom korzu

Autor: Dragana Matić, 10. 6. 2017.

Učenici prvoga razreda sudjelovali na poznatoj orahovačkoj manifestaciji Cvjetni korzo

Budući da smo uvijek vrijedni i aktivni sa svojom smo se učiteljicom Draganom rado odazvali pozivu grada Orahovice da ove godine sudjelujemo na prekrasnoj manifestaciji Cvjetni  korzo!

Nije bilo lako dogovoriti se i odlučiti što ćemo predstavljati, ali svima se ipak najviše svidjela ideja da budemo vile i vilenjaci iz Čarobne šume. U kreiranju kostima ponajviše se iskazao tata Božidar Mandić i mama Monika Karl kojima ovim putem zahvaljujemo!

Cvjetni korzo već se dugi niz godina održava u središtu Orahovice. S nama su išli naši roditelji koji su nam davali podršku, kao i naša učiteljica i ravnateljica koje su s nama šetale u koloni i zabavljale se skupa s nama.

Iako je bilo jako toplo, bilo nam je drago čuti kako gledatelji hvale naše kostime, a među njima bilo je i poznatih lica koji su došli zapljeskati našem prvom nastupu na Cvjetnom korzu. Osim nas, nastupile su i druge škole, bubamare, jagode, tratinčice i jaglaci!

Na kraju svega, grad Orahovica nas je počastila pizzom i sokom, a ravnateljica sladoledom!