Načelnik primio najbolje učenike škole

Autor: Lareta Žubrinić, 7. 6. 2017.

Postala je već tradicija da pri kraju svake školske godine načelnik Općine Nova Bukovica  primi i nagradi  najbolje učenike Osnovne škole Vladimira Nazora. Tako je bilo i ove godine.

Svečani prijem i dodjela nagrada održala se u Domu kulture 6. lipnja 2017. Načelnik Općine Tomislav Bračun  uz nazočnost službenika Općine i zamjenika Tomislava Dereša primio najbolje učenike koji su došli u pratnji nastavnika i ravnateljice škole Larete Žubrinić.

Načelnik općine im je zahvalio, koliko na učeničkim natjecanjima, toliko i na dobrom ponašanju, a učenicima je poželio i uspjeh u budućem obrazovanju jer  je svaki uspjeh na bilo kojem natjecanju  i priznanje koliko za školu toliko i za općinu.

"Ponosim se s vama jer ste naša budućnost", rekao je načelnik uručivši svima prigodne poklone. Učenicima koji nastavljaju školovanje u srednjim školama zaželio je uspjeh u budućem školovanju.  "Naša je želja da se nakon obrazovanja vratite u Bukovicu i primijenite svoja stečena znanja na korist svih nas", poručio je načelnik Bračun.

Popis nagrađenih i pohvaljenih učenika i njihovih mentora je u privitku vijesti.

Priloženi dokumenti:
nagra_eni_i_pohvaljeni.docx (13.06 KB)