Udžbenici - obavijest prvašićima

Autor: Lareta Žubrinić, 7. 7. 2017.

Poštovani roditelji učenika 1. razreda,

u ponedjeljak 10. srpnja 2017. u Domu kulture u Novoj Bukovici s početkom u 10 sati održat će se zajednički sastanak u vezi podjele kupona za nabavu udžbenika za 1. razred vezano uz Odluku župana Virovitičko-podravske županije Igora Androvića.

Na sastanku ćete dobiti i ostale važne informacije u vezi udžbenika od strane načelnika Općine Nova Bukovica Tomislava Bračuna i ravnateljice Škole Larete Žubrinić te Vas molimo da se sastanku svakako odazovete.

Popis udžbenika za 1. razred nalazi se u privitku.

Hvala!

Priloženi dokumenti: