Nova rasvjeta u školi : svijetlimo, a štedimo:)

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 7. 2017.

Zahvaljujući ulaganjima u energetsku obnovu škola, Virovitičko-podravska županija za bukovačku je školu, nakon stolarije i vanjske ovojnice, osigurala financijska sredstva i za izmjenu rasvjete.

Budući da je u starom dijelu školske zgrade rasvjeta bila dotrajala te kao takva nije udovoljavala suvremenim ekološkim standardima, izmjena rasvjetnih tijela u ekološki i energetski prihvatljivija bila je prijeko potrebna kako bi učenici dobili što bolje uvjete za učenje.

Izvođač radova bila je tvrtka Area Lighting iz Zagreba, a sveukupni radovi bili su vrijedni 52.187 kuna.