Biciklisti polagali vozački ispit

Autor: Jasmina FIJALA, 22. 11. 2017.

U holu OŠ Eugena Kumičića Slatina održano je polaganje vozačkog ispita u upravljanju biciklom. Polaganju je pristupilo  i 9 učenika naše škole.

U sklopu HAK- ovog programa osposobljavanja učenika za samostalno upravljanje biciklima prvi put u našoj školi, ove godine smo obučili 7 novih vozača bicikala.

Naša škola je u suradnji s HAK-om i policijskom upravom provela izobrazbu i obuku gdje su učenici stekli osnovna znanja o prometnim pravilima i vještine u upravljanju biciklom.

Nastojat ćemo da ovakva obuka preraste u tradiciju kako bi učenici naše škole bili spremni za sudjelovanje u prometu.

S ponosom predstavljamo prvu generaciju naših biciklista:

Josipa Gorički, Oliver Kustura, Hrvoje Palčić, Matea Podolski, Ivan Vuković, Ivana Habuš i Josip Bukovac.

Svim ovim učenicima čestitamo i želimo sigurnu vožnju biciklom.​