Uspješan prvi nastup na streljaštvu

Autor: Lareta Žubrinić, 28. 12. 2017.

Naši učenici Anamarija, Sandro, Tomy i Ivona vrlo uspješni na svome prvome nastupu na streljaštvu

Streljačko društvo Virovitica 1861. održalo je prezentaciju streljaštva za učenike osnovnih škola. Prezentacija s održala u sportskoj dvorani OŠ Voćin.

Uz učenike škole domaćina, na prezentaciji su bili i učenici OŠ Ivane Brlić Mažuranić iz Orahovice i učenici naše škole.

Učenici su u pokazali veliki interes za streljački sport, a gospodin Milan Nemet, predsjednik Streljačkog društva Virovitica 1861., je nakon prezentacije, organizirao i  natjecanje zainteresiranih učenika u streljaštvu.

Najbolji su dobili prigodne medalje i nagrade, a među najboljima bili su i naši učenici.

Čestitamo Anamariji Bilavčić na osvojenom 3. mjestu u pojedinačnom natjecanju među djevojkama!

Naši su učenici osvojili i drugo mjesto u ekipnom natjecanju. Čestitke! Radujemo se novim natjecanjima!