Učenici PŠ Miljevci - u prikladnom ruhu i u olimpijskom duhu!

Autor: Jasminka Stošić, 13. 9. 2018.

U ponedjeljak, 10. rujna 2018. g., već na samom početku 2. nastavnog tjedna, i učenici PŠ Miljevci odjenuli su bijele majice i obuli svoje tenisice kako bi (već po dobroj staroj navici) obilježili Hrvatski olimpijski dan.

U veselom raspoloženju i uz puno dobre volje odigrali su nekoliko natjecateljskih štafetnih igara u kojima su svi strastveno sudjelovali i uživali.

*BRŽE: Ekipe se složno „drže“!

Najviše smijeha izazvalo je skakanje u vrećama, a utrka s lopticama i plastičnim tanjurima te dodavanje loptice kroz „tunel“ odlično su ilustrirali svu požrtvovnost i borbenost miljevačkih učenika.

*VIŠE: Pobjeda se boljem piše!

Jer borba za medalju doista nije tek „mačji kašalj“! Osmjesi na našim fotografijama najbolji su dokaz koliko je pobjeda „slatka“ i da su i „mali“ Miljevčani zapravo „veliki“ sportaši i istinski olimpijci!

*JAČE:  Uživaj u sportu, đače!!!!!!!

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica 1. i 4. r. PŠ Miljevci (tekst), Nadin Cuca, učiteljica engleskog (foto)