Inkscape daruje wallpaper!

Autor: Vladimir Bićanić, 12. 10. 2018.

I ove godine se družimo u izvannastavnoj aktivnosti Inkscape! Učenici predmetne nastave sudjelovali su u jednom kolaboracijskom projektu!

Novu školsku godinu započeli smo jednim zajedničkim projektom. Svaki učenik crtao je svojeg "malca", lika iz animiranog filma "Malci" (Minions) a sve je započelo drugim animiranim filmom pod nazivom "Kako je Gru ukrao mjesec" (Despicable Me).

Potom smo ih sve skupa okupili na jedan zajednički crtež i formirali zanimljivi wallpaper. Sliku za radnu površinu svoga monitora možete preuzeti na linku koji se nalazi ispod.

Uživajte!

Priloženi dokumenti: