Bronca u odbojci!!

Autor: Hrvoje Kraljik, 26. 11. 2018.

Čestitamo našim odbojkašima na osvojenom 3. mjestu na županijskom natjecanju u odbojci!! laugh

Prošli je tjedan u Osnovnoj školi Eugena Kumičića u Slatini održano  županijsko natjecanje u odbojci za dječake.

Ekipu našeg ŠŠD-a „Baqoa“ koju su predstavljali učenici (na slici) vodio je učitelj TZK-a Hrvoje Kraljik.

S lijeva na desno- gore:

Dalibor Palčić, Alen Pipek, Renato Lukaček, Hrvoje Kraljik (trener), Hrvoje Palčić, Josip Bukovac

dolje: Gabriel Kolembus, Mislav Juršik, Matej Bračun, Tin Bubanović, Filip Nikić

Konkurencija je stvarno bila teška i sve su  se ekipe dobro pripremile i srčano borile za svaki bod, ali naši se dečki nisu olako predavali i na kraju su osvojili odlično 3. mjesto  i pehar koji je preuzeo Renato!

I ovaj je uspjeh za nas posebno značajan jer naši dečki ne treniraju u sportskoj dvorani već u običnoj učionici, kao što možete vidjeti u priloženoj fotki.

No, iako su to sasvim  drugačiji uvjeti u kojima je jako teško trenirati bilo koji sport, naravno, to naše učenike i učitelja Hrvoja ne sprječava da nižu sportske uspjehe, ne-ne!

I zato, još jednom, bravo, bravo, dečki!!!

Konačni poredak:

1. Junior iz Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina;