Dan očeva obilježen i u PŠ Miljevci!

Autor: Ines Puškarić, 25. 3. 2019.

U protekli utorak učenici PŠ Miljevci su s posebnim zadovoljstvom obilježili Dan očeva. Taj dan se u našoj domovini obilježava svake godine 19. ožujka, istodobno kada obilježavamo i kršćanski blagdan u čast sv. Josipa.

Tate smo i ove godine poželjeli iznenaditi nekim malim i prigodnim znakovima pažnje pa smo se potrudili izraditi prikladne tematske čestitke i poruke namijenjene upravo njima - našim hraniteljima i zaštitnicima.

Za vrijeme tih  kreativnih aktivnosti nitko se od mališana nije požalio na to da im je zadatak težak ili dosadan. Naprotiv! Sve zamišljeno bilo je odrađeno u kratkom vremenu i s izvrsnim rezultatima. Baš onako kako to njihovi brižni očevi i zaslužuju!

Jer TATA nije lako, ali je iznimno lijepo biti! Tati se stoga s vremena na vrijeme trebamo znati i zahvaliti. To naše mališane ne košta ništa, a tatama stvara osjećaj da svi njihovi napori i odricanja nipošto nisu neprimijećeni niti uzaludni!

ŽIVJELI NAM DUGO I SRETNO, DRAGI NAŠI OČEVI I SA SVOJIM MALIŠANIMA SAMO SRETNE TRENUTKE I UBUDUĆE DIJELILI!

Izvor: Jasminka Stošić, razredna učiteljica 1. i 4. r. u PŠ Miljevci (tekst), Ines Puškarić, učiteljica RN na stručnom osposobljavanju u PŠ Miljevci (foto), Marina Kordi, razredna učiteljica 2. i 3.r. u PŠ Miljevci (foto)