Likovni natječaj povodom Dana otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta

Autor: Eva Turza Mitrović, 5. 4. 2019.

Dan otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta održat će se 23. svibnja 2019. godine. Ovogodišnja tema je "Drveće - spomenici prirode". U sklopu Dana otvorenih vrata za djecu osnovnih škola organiziran je likovni natječaj. Natječaj se otvara 20. ožujka 2019. i traje zaključno do 06. svibnja 2019.

Ovom prigodom pozivamo sve zainteresirane dječje vrtiće, osnovne i srednje škole, kao i građanstvo da nam se pridruže u sjedištu Instituta u Jastrebarskom. Djelatnici Instituta pripremaju Vam i ove godine bogat, raznolik i zanimljiv program prilagođen svim uzrastima koji će započeti u ranim prijepodnevnim satima. Molimo sve zainteresirane da nas obavijeste o svom sudjelovanju  kako bismo Vam mogli na vrijeme rezervirati termin posjeta. Osoba za kontakt je  Anđelina Gavranović, koordinator Dana otvorenih vrata (e-mail: dov@sumins.hr; tel: 099/6121 789). Više o natječaju možete pročitati u privitku.

Priloženi dokumenti:
Poziv_likovni_natjecaj.pdf (187.40 KB)