Leo na regionalnom Hippo natjecanju iz engleskog jezika

Autor: Lucija Marčinković, 6. 4. 2019.

Učenik 5. razreda Leo Bračun 30. ožujka 2019. sudjelovao je na državnome polufinalu Hippo natjecanja iz engleskoga jezika uz pratnju svoje mentorice Lucije Marčinković, učiteljice engleskoga jezika.

Naime, Leo se sa stopostotnom riješenošću testa u prvome krugu međunarodnog natjecanja u poznavanju engleskoga jezika koje se održalo u našoj školi 22. veljače 2019. plasirao u drugi krug natjecanja koji se održao u Ekonomskoj i upravnoj školi u Osijeku.

Zajedno s učiteljicama engleskog jezika i učenicima OŠ Eugena Kumičića Slatina te OŠ Josipa Kozarca Slatina, posjetili smo Zoološki vrt u Osijeku te nastavili svoje natjecanje u poznavanju jezika. Naime, učenici su pokazali zavidno znanje u poznavanju naziva i karakteristika životinja te štošta naučili jedni od drugih.

Pohvaljujemo sve učenike koji su sudjelovali u prvoj razini natjecanja i ostvarili izvrstan broj bodova te s nestrpljenjem iščekujemo rezultate državnoga polufinala.