Bukvica na sajmu Jesen i dani kruha

Autor: Lareta Žubrinić, 19. 10. 2019.

Na ovogodišnjem sajmu Jesen i dani kruha u Slatini koji se ove godine održao 17. listopada 2019. (četvrtak) već tradicionalno su sudjelovali i učenici Učeničke zadruge "Bukvica".

Naših četvoro zadrugara Hana i Stjepan iz 5. razreda te Mateja i Monika iz 8. razreda na lijepo uređenom štandu prodavali su krušne i slatke  proizvode kao što su različita peciva, kruh, kuglofi,  zimnice, cvijeće, prirodni sok od jabuka i mrkve i dr. Podršku su im pružili učiteljica Valentina Halužan i učitelj Dominik Rajačić.

Središnji slatinski park bio je prepun ljudi koji su obilazili brojne štandove jer su na sajmu sudjelovale i druge škole i zadruge.

Sajam je prolazio u najboljem redu. Nilo je puno posjetitelja koji su se divili našim proizvodima i kupovali ih. Oko 13h sajam se privodio kraju, a mi smo uspješno prodali sve naše proizvode i jako smo zadovoljni ovogodišnjim sajmom.

(foto: Dragutin Fišli, domovina.net)

Vidimo se, svakako,  na idućem!

Izvor: Monika Nikšić, učenica 8. razreda, članica UZ Bukvica

Erasmus+ | Program EU-a za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport