Posjet virovitičkoj Flori

Autor: Lareta Žubrinić, 6. 2. 2020.

Najaktivniji učenici ekolozi posjetili su tvrtku Flora u Virovitici kako bi ondje primili nagrade za svoj trud i brigu  za okoliš.

Više o tome napisala nam je nagrađena Eleonora koja je u ovom krugu akcije prikupila najviše baterija - gotovo 12 kg!

Dana 29. siječnja posjetila sam tvrtku Flora u Virovitici u pratnji ravnateljice. Osim mene tvrtku su posjetili i učenici Petar Kurtić iz 6. razreda i Dominik Terek iz 5. razreda. Nažalost, Gabrijela Mikšić iz 1. razreda se razboljela pa ona nije mogla ići s nama.

To putovanje i taj posjet nam je bila nagrada zato što smo prikupili najveću količinu starih baterija.

U Flori  nas je lijepo dočekala teta Danijela Karlović koja nam je svima podijelila poklone. Jako su nam se svidjeli! Hvala im na tome!

Pričala sam je o tvrtki i njezinim djelatnostima te nam zahvalila za sakupljene baterije i elektronski otpad koji je prikupila škola.

Ukupno smo skupili 100 kg baterija i 70 kg elektronskog otpada!

Tamo smo se još fotografirali, zahvalili im na prijemu, nakon čega nas je ravnateljica vodila u Pizzeriju i počastila finom pizzom i sokićima.

Meni je bilo predivno i jako sam se zabavila!

Hvala svima koji su nam pomogli u skupljanju baterija i tvrtki Flora na zbrinjavanju  skupljenog otpada.

Slikovni rezultat za flora vtc

Eleonora Kišur, 3.razred, PŠ Miljevci