"APOSTOLI" NA NATJECANJU IZ PRVE POMOĆI

Autor: Đora Đorđević, 11. 3. 2020.

Ekipa naše škole pod zaporkom "ĐORINI APOSTOLI" osvojili su treće mjesto na natjecanju iz prve pomoći u organizaciji GD Crvenog križa iz Slatine.

U subotu 7.ožujka  održalo se natjecanje iz Crvenog križa na kojemu su sudjelovali i učenici naše škole.

Natjecanje se održalo u OŠ Voćin.

Kada smo stigli zatekli smo prekrasno uređenu školu.

Učenici, ali i profesori bili su jako ljubazni i uputili nas u veliku dvoranu u kojoj je započeo cijeli program.  Imali smo čast biti prvi na radilištu.

Naravno uz malu tremu članovi ekipe Ivana Habuš (vođa), Mihael Tudić, Kristijan i Marija Škrnički te Petar Kurtić  besprijekorno su odradili sve prikaze rana. Kristijan i Marija bili su pohvaljeni i od strane Dr. Foteza jer su bez ikakve greške odradili posao na realističkom prizoru.

Nakon ponosnog 3. mjesta uputili smo se svojim kućama.

Tekst: Kristijan Škrnički; Foto: https://www.facebook.com/crvenikrizslatina