Završio natječaj za LOGO projekta

Autor: Ruža Živković, 23. 10. 2020.

Jučer 22. 10. 2020. u 15:00 završilo je glasovanje za Logo našeg Erasmus+ projekta.

Učenici od 1. do 5. razreda mogli su od 15. do 19. listopada predati svoje radove, a zatim je komisija odabrala najboljih pet radova. Pristigla su 32 rada naših učenika. Svim učenicima veliko hvala što su se odazvali i sudjelovali u ovoj aktivnosti. Svi pristigli radovi izvješeni su na glavni pano škole.

Nominirani radovi (njih 5 najboljih) stavljeni su na glasovanje 20. listopada 2020. u 15:00 sati te je glasovanje bilo otvoreno 48 sati, dostupno i javno svima, objavljeno na Web stranici škole uz mogućnost dijeljenja prijateljima, rodbini i poznanicima učenika na glasovanje. U glasovanje smo uključili i partnere našeg projekta koji su se rado odazvali glasovanju.

Sigurno vas zanima koji je pobjednički rad te tko su opće autori naših 5 najboljih LOGO radova.

Oni su danas dobili simbolične nagrade (pernicu, kemijsku olovku, mini registrator/planer i vrećicu bombona), a oni jesu:

1. ANJA DORČAK - pobjednica natjecanja

2. ERINA ANA KORDI - drugoplasirana