Raspisan natječaj za 11. Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva "Stjepan Kranjčić"

Autor: Administrator , 20. 10. 2021.

U organizaciji Osnovne škole Ljudevita Modeca Križevci i Udruge za promicanje znamenitih Križevčana "Dr. Stjepan Kranjčić" 15. listopada 2021. raspisan je natječaj za 11. Susret hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva "Stjepan Kranjčić", natječaj za književno i likovno stvaralaštvo protkano kršćanskim vrednotama za učenike osnovnih škola u RH.

Završna svečanost s predstavljanjem zbornika najuspjelijih radova pristiglih na natječaj i dodjelom nagrada bit će održana subotu 30. travnja 2022. u Križevcima.

Tekst natječaja i potrebni obrasci nalaze se u privitku. Detaljnije na mrežnim stranicama www.djecji.kranjcic.hrwww.kranjcic.hr i www.os-ljmodeca-kc.skole.hr.