Klokan bez granica

Autor: Ivana Škrobo, 16. 5. 2022.

Ovih dana u našu školu pristigle su nagrade za najbolje plasirane učenike .

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva, natjecanje je ove godine održano po 24. put, 17.ožujka 2022. godine.

Ovih dana u našu školu pristigle su nagrade za najbolje plasirane učenike te priznanja za školu i učiteljicu za doprinos realizaciji ovoga natjecanja.

U Hrvatskoj je natjecanje održano u 496 osnovnih i 56 srednjih škola, a učenici su se natjecali podijeljeni u  šest kategorija. Ukupno se natjecalo 32 337 učenika.  Iz naše škole sudjelovao je 21 učenik, a dvoje učenika plasiralo se u 10% najboljih učenika na državnoj razini.

To su učenici Hana Kribl (7.r) i Marko Skovračin (6.r). Oni su se natjecali u kategoriji Benjamin u kojoj je sudjelovalo ukupno 5 606 učenika.

Učenicima su uručene simbolične nagrade.

Čestitke učenicima na uspješnom predstavljanju naše škole!