Mobilnost u Rumunjsku!!

Autor: Lareta Žubrinić, 25. 5. 2022.

Mobilnost naših učenika u Rumunjsku 🇹🇩 na rasporedu je od 29. 5. - 4.6. 2022. !
Grad domaćin je Vlădeni, Botoșani!

Kako bismo se što bolje pripremili za ovu 5. mobilnost u sklopu Erasmus+ projekta "Traditional games, healthy childhood development", danas su pedagoginja i koordinatorica projekta Ruža Živković te ravnateljica škole Lareta Žubrinić, roditeljima i učenicima prezentirali plan puta, projektne aktivnosti koje će se odrađivati, zanimljivosti o Rumunjskoj, kulturu i običaje te prirodne ljepote ove zemlje.

Učenici već znaju u koje će obitelji biti smješteni i vjerujemo da nas očekuju s nestrpljenjem!
Na put idu Petra Šoić i Tena Bužonja iz 5. razreda, Erina Ana Kordi iz 3. razreda, Tomislav Škrnički iz 4. razreda i Leon Dolovski iz 7. razreda.

Iako nas čeka dug put, radujemo se što ćemo ponovno vidjeti neke od naših prijatelja i što ćemo imati priliku upoznati ovu divnu zemlju! 🇹🇩 😍